Hodnotenie kvality: GOLD
Otestovaný a použitý produkt, ktorý je v bezchybnom technickom a zachovalom estetickom stave. 100% displej bez škrabancov a chýb. Ide o najvyhľadávanejšiu kategóriu nášho sortimentu.

Hodnotenie kvality: SILVER
Otestovaný a použitý produkt, ktorý funguje bezchybne a je v prijateľnom estetickom stave. Na okrajoch displeja (mimo zorného poľa) sa môžu vyskytnúť pixlové chyby alebo škvrny na podsvietení. Môžu sa vyskytnúť menšie povrchové škrabance, opotrebenie plastu, mierne zafarbenie plastu (zažltnutie). Popri tom v prípade týchto produktov ide o vynikajúci pomer kvality a ceny.

Hodnotenie kvality: BRONZE
100% technický stav (funguje bezchybne). Klasifikácia je čisto estetická
Možné nedostatky krytu: viditeľnejšie škrabance, zažltnutý alebo mierne prasknutý kryt
Možné nedostatky displeja: väčšie škrabance, škvrny, maximálne 2-3 pixelové chyby.
Naše najlacnejšie výrobky. V prípade konkrétneho monitora kategórie BRONZE sa z uvedených chýb vyskytuje len 1-2.
Čistený a otestovaný


Záruka Dôverujeme našim repasovaným výrobkom, takže namiesto štandardnej jednoročnej ponúkame dvojročnú záruku. Ak sa zakúpený tovar pokazí počas záručnej doby, pošleme preňho kuriéra a za čo najkratší čas ho opravíme úplne zadarmo. Vďaka 30 dňovej skúšobnej dobe si môžeš vyskúšať naše repasované produkty bez rizika. Ak nie si spokojný s objednaným tovarom a od jeho kúpy ešte neuplynulo 30 dní, kontaktuj nás telefonicky alebo e-mailom a my ti vrátime kúpnu cenu. Naše repasované výrobky sú doručené rýchlo a zadarmo!