Montáž satelitných antén a kompletov v BANSKEJ BYSTRICI a blízkom okolí

Potrebujete nainštalovať a nastaviť parabolu, prijímač alebo televízor u Vás doma? Neviete sa rozhodnúť ktorý satelitný poskytovateľ je pre Vás najlepší? Príďte nás pozrieť do nášho showroomu, kde môžte priamo porovnať jednotlivé programové balíčky satelitných poskytovateľov.

Montáž satelitných antén a kompletov

Nainštalujeme parabolu, nastavíme ju pomocou profesionálneho meracieho prístroja a naladíme Váš tuner – jeden prijímač alebo jeden televízor s DVB-S/S2 tunerom. Cenovú kalkuláciu pre rozšírenú inštaláciu na viac tunerov vyriešime individuálne.

Satelitnej technike sa venujeme vyše 20 rokov. Poskytujeme zákazníkom kvalitné služby za priaznivé ceny. Súčasťou komplexných služieb je poradenstvo, výber a predaj najvhodnejších komponentov, ich montáž a naladenie. Doporučíme Vám vhodný programový balíček z ponuky satelitných operátorov Skylink, AntikSAT alebo FreeSAT. Po montáži a zapojení Vám vysvetlíme ovládanie – nemusíte sa báť, že si nebudete vedieť dať rady. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.

Pre satelitný príjem je potrebné mať voľný výhľad na juh z miesta inštalácie. Smerovanie paraboly na požadovaný satelit sa dá overiť tu.