Po vypnutí analógového vysielania je set-top box nenahraditeľným doplnkom všetkých televízorov, ktoré nedokážu prijímať digitálne vysielanie. Využijete ich aj v prípade, že by ste radi sledovali televíziu cez vysielanie, ktoré váš televízor nepodporuje.

Pozemné „anténne“ vysielanie (DVB-T, DVB-T2)

Ide o neplatené televízne vysielanie. V SR sa teraz vysiela vo formáte DVB-T, ktoré však na konci roku 2020 končí. Nahradí ho nový formát DVB-T2/HEVC. Na príjem pozemného (anténneho) televízneho signálu tak budete potrebovať televízor alebo set-top box podporujúci tento formát.

Satelitné vysielanie (DVB-S, DVB-S2)

Ak hľadáte set-top box, ktorý vám umožní sledovať satelitné vysielanie, zvoľte Set-Top box s tunerom DVB-S2. Niektoré programy síce ešte naladíte v DVB-S, väčšina však už vysiela v novom DVB-S2 . Nezabudnite, že satelitné vysielanie je platené. Aby ste ho mohli využívať, musíte si zakúpiť službu u niektorého z poskytovateľov napríklad Skylink, AntikSAT, FlixTV … Na príjem satelitného vysielania je potrebná aj satelitná parabola.

Káblové vysielanie (DVB-C)

Na príjem káblového vysielania musí mať váš televízor DVB-C tuner.  Ak takýto typ tunera nemá, budete potrebovať káblový DVB-C Set-Top-Box. Ide o platené televízne vysielanie, ktoré si musíte zriadiť u nás a my Vám poskytneme vhodné zariadenie podľa typu použitého kódovania.

-22%
Original price was: 38.30€.Current price is: 30.00€. vrátane DPH
-81%
Original price was: 31.60€.Current price is: 6.00€. vrátane DPH
-50%
Original price was: 10.00€.Current price is: 5.00€. vrátane DPH