Inteligentný alarm

Váš dom vás bude poslúchať

Ovládacie moduly pre alarm JABLOTRON 100+

Alarm JABLOTRON 100+ sa nestará iba o vašu bezpečnosť. Dokáže toho omnoho viac. Pridaním ovládacích modulov získate inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Na diaľku zvládnete úplne všetko – zapnúť kúrenie i otvoriť garáž.

Zabezpečovacie systémy pre budovy a rodinné domy

Prečo zvoliť nás:jablotron

 • Poskytujeme profesionálne služby na zabezpečenie všetkých typov objektov.
 • Sme certifikovaným partnerom spoločnosti Jablotron, ktorá je popredným českým výrobcom zabezpečovacej techniky.
 • Tradícia už viac ako 10 rokov. Za túto dobu sme nainštalovali mnoho alarmov do domov, firiem alebo domácností nielen v okrese Banská Bystrica.
 • Sme odborníci na zabezpečovacie a kamerové systémy.
 • Máme vysoký etický štandard a čistý register trestov.
 • Sme chytrejší ako páchatelia trestných činov. 

Ako zabezpečíme váš dom v troch krokoch?

 1. Analyzujeme aktuálny stav a naplánujeme realizáciu zabezpečovacieho systému.
 2. Vykonáme profesionálnu inštaláciu.
 3. Odporučíme pripojenie na pult centralizovanej ochrany podľa požiadavky.

Samozrejme inštaláciou sa s nami spolupráca nekončí, postaráme sa o Vás, vybavíme záručný aj pozáručný servis.

Chráňte svojich blízkych a svoj majetok alarmom JABLOTRON 100

 • Zaoberáme sa inštaláciou alarmov JABLOTRON predovšetkým v okolí Banskej Bystrice, ale v prípade záujmu pre nás vzdialenosť nie je prekážkou.
 • Pravidelne sa zúčastňujeme školení od spoločnosti JABLOTRON ohľadom inštalácie alarmov a ďalšej zabezpečovacej techniky, aby sme udržali ten najvyšší štandard.
 • Kvalitný alarm s profesionálnou montážou Vám zabezpečí pokojný spánok pre Vás i Vašu rodinu.
 • K nami inštalovaným alarmom poskytujeme technický dohľad, pravidelný servis, promptné riešenie porúch a pripojenie na pult centralizovanej ochrany bez potreby ďalších investícií na niektorú z partnerských strážnych služieb JABLOTRONu.
 

Inteligentný alarm JABLOTRON 100+

 

JABLOTRON 100+ je revolučný bezdrôtový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a podobne. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné problémy, zaplavenie, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

JABLOTRON 100+ ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokážete rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie. S jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100+ prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť ovládať. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Image

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj zbernicového (drôtového) riešenia alarmu JABLOTRON 100+ umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt a aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Image​​​

 

Dostupný odkiaľkoľvek

K vášmu alarmu JABLOTRON 100+ sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnej aplikácii  MyJABLOTRON vo vašom smartfóne alebo v počítači. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc.

Image

Ochrana objektu 24 hodín denne 7 dní v týždni

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku.

Image

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100+ vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Ovládajte na diaľku svoj dom, chatu či firmu a využite možnosti špičkovej techniky naplno! Radi Vám poradíme s výberom.

Rozsvietenie svetla

Image

Vyhrievanie bazéna

Image

Zavlažovanie záhrady

Image

Otváranie garáže

Image

Viac informácií -> https://www.youtube.com/watch?v=i9X55t4QgNkhttps://www.youtube.com/watch?v=O-ukElWLzaU