Kamerové systémy pre mestá a obce

Kamerové systémy sú jedným z najrýchlejšie sa rozširujúcim spôsobom zabezpečenia budov, pamiatok a verejného priestranstva so zvýšeným rizikom vandalizmu a kriminality. S technickým pokrokom v oblasti prenosových sietí a v oblasti digitalizácie video signálu sa stále viac uprednostňujú  IP kamery.

Naša firma sa špecializuje na projektovanie a výstavbu IP kamerového systému pre mestá a obce. Do jestvujúcej alebo novovybudovanej optickej FTTH siete implementujeme okrem kamerového systému aj obecný rozhlas, digitálnu káblovú televíziu a internet. Integráciou všetkých služieb do jednej káblovej siete znižujeme celkové investičné a prevádzkové náklady. Takto majú obce a mestá svoju vlastnú sieťovú infraštruktúru, cez ktorú môžu svojim občanom poskytovať široké spektrum služieb.

FTTH GPON TV Internet Kamerovy system Rozhlas

HIKVSISION bezpečnostné kamerové systémyPreferujeme kamerové systémy od firmy Hikvision, ktorá je najväčším svetovým dodávateľom výrobkov pre video-dohľad. Firma sa špecializuje na videomonitorovacie technológie, ako aj navrhovanie a výrobu rady inovatívnych CCTV produktov a produktov video pozorovania. Produktová rada sa pohybuje od kamier až po DVR so softvérom pre správu videa. Od svojho vzniku v roku 2001, Hikvision rýchlo dosiahla vedúcu celosvetovú pozíciu na trhu v oblasti zabezpečenia.

Výhody IP kamerového systému:

  • prakticky neobmedzené rozlíšenie – 1080p (FullHD), 2K, 4K (UltraHD), 7K a vyššie
  • kompresia obrazu H.264, H.265
  • pokročilé funkcie (detekcia pohybu, detekcia prekročenia čiary, detekcia „zabudnutej batožiny“, detekcia odstránenia objektu, identifikácia osoby, rozpoznanie tváre, rozpoznávanie evidenčného čísla vozidla, biometrická identifikácia a analýza, alarmové funkcie, a funkcie na vylepšenie obrazu ako napr. WDR, BLC, LightCatcher, atď.)
  • napájanie kamier cez PoE (celý kamerový systém tak môže byť napájaný z jedného bodu, príp. záložného zdroja)
  • jednoduché využitie bezdrôtových dátových spojov WiFi alebo už existujúcej dátovej kabeláže
  • možnosť využitia technológie neprekladaného riadkovania ("Progressive Scan") pre záznam rýchlych dejov, obojsmerný prenos zvuku, možnosť integrácie s ďalšími sieťovými systémami  (kontrola prístupu, EZS a pod.)
  • možnosť budovať kamerové systémy veľkého rozsahu a zložitosti pretože dátový signál nedegraduje ani pri prenose na veľké vzdialenosti