Dudinská päťdesiatka 2019

Dudinská päťdesiatka

Sledujte naživo:  38.ročník Dudinská päťdesiatka 2019

Národné majstrovstvá Slovenskej republiky, Českej republiky, Maďarska, Poľska a Chorvátska v chôdzi na 50 km mužov a žien

Časový rozpis pretekov:

23. marec 2019 / 23 March 2019
07:45 Otvárací ceremoniál
08:00 Štart 50 km muži, 50 km ženy
Štart 35 km U23
09:30 Štart 10 km juniori
Štart 10 km dorastenci
Štart 10 km juniorky
 
12:00–14:00 Obed
 
12:45 Štart 1 km mladšie žiačky
12:55 Štart 1 km mladší žiaci
13:00 Štart 5 km veteráni, veteránky
Štart 5 km dorastenky
Štart 3 km žiaci, žiačky
14:00 Štart 20 km ženy
Štart 20 km muži
14:40 Vyhlásenie výsledkov 50 km muži, 50 km ženy, 35 km – Národné majstrovstvá Maďarska, Poľska, Chorvátska, Českej republiky a Slovenska
16:00 Vyhlásenie výsledkov 50 km muži, 20 km muži, 20 km ženy, 10 km juniori, juniorky
Dudinska 50 Trasa
USPORIADATEĽ / ORGANISER: 
Z poverenia SAZ zabezpečuje:By Authority of the SAZ
Mesto DudinceTown Dudince
Organizačný výbor Dudinskej 50Local Organising Commitee of Dudinska 50

MŠK Dudince
VŠC Dukla Banská Bystrica

Town Sportclub Dudince
The Military Sports Centre

ORGANIZAČNÝ VÝBOR / ORGANISING COMITEE:

 

 Predseda OV – LOC Chairman

PaedDr. Dušan Strieborný, primátor/Mayor of Dudince

Technický delegát EA – EA Technical DelegateLuis Dias POR
Technický delegát SAZ – SAF Technical DelegateProf. Ivan Čillík

Podpredseda OV – LOC Vice Chairman
Riaditeľ VŠC Dukla BB – Director of the Military Sports Centre

PaedDr. Peter Korčok, predseda SAZ/ President of SAF
Roman Benčík

Riaditeľ Pretekov – Meeting directorIng. Július Nyárjas
Tajomník pretekov – Meeting SecretaryMonika Sliacka

Kancelária pretekov
Hlavný rozhodca – Chief Judge

Dr. Anna Kirnová, Mgr. Marcel Matanin, Marián Kalabus
JUDr. Peter Filo

Technický riaditeľ – Technical DirectorIng. Ľubomír Habán
Ekonomická komisia – Economic CommissionIng. Viktor Mudrák, Iveta Petrušková
Ubytovanie – AccommodationJana Pavelková, Milada Brindzová, JUDr. Eva Holíková
Doprava – TransportŠtefan Píri, VŠC Dukla Banská Bystrica
Kultúrna komisia – Culture CommissionBoris Benický, Ing. Danica Rajčanová, Mgr. Milota Antonická
Propagácia – PropagationĽubomír Pavlovic
Členovia OV – LOC MembersMária Sládeková, Marta Čižmárová, Mgr. Ján Bartík, Mgr. Miroslav Žirko, Ján Kučera, Július Korčok